Fio banka vstoupila do klubu jako nový generální partner!!!

Fio banka vstoupila do klubu jako nový generální partner!!!
19.6.2017

Česká Fio banka se stala generálním partnerem jindřichohradeckého basketbalového klubu, který do sezóny 2017/2018 vstoupí s novým názvem Basket Fio banka Jindřichův Hradec.

Fio banka se rozhodla podpořit jindřichohradecký basketbal a pro nadcházející sezónu se stala generálním partnerem klubu, který jako jediný tým z Jihočeského kraje hraje nejvyšší mužskou basketbalovou ligu v ČR. Jedná se o první spolupráci Fio banky s jakýmkoliv sportovním klubem.

,,Mezi Fio bankou a basketbalovým klubem v Jindřichově Hradci je viditelná paralela, dvě již tradiční české značky se výrazně prosazují v silné konkurenci v rámci svého odvětví. Fio banka se stala lídrem mezi nízko nákladovými bankami, basket v Jindřichově Hradci se etabloval v nejvyšší soutěži a nyní chce vylepšit svou pozici v tabulce. Je nám ctí, že mu na této cestě můžeme pomoci a být hrdým partnerem klubu." Komentuje podporu jindřichohradeckého basketbalu Jan Bláha, obchodní ředitel Fio banky.

,,Věříme, že partnerství s Fio bankou zvýší prestiž nejen jindřichohradeckého basketbalu, ale celého jihočeského basketbalu, kde na pronikavější úspěch čekáme mnoho let. Pro nás je takovou výzvou postup do play off NBL. Byl by to důkaz, že jsme se posunuli mezi elitní české kluby’’ uvedl generální manažer klubu Mgr. Radek Novák. Ten přitom ocenil, že také díky podpoře města má klub sezonu finančně zajištěnou. ,,Nová koncepce tedy dává hluboký smysl. Zaměřuje se nejen na ligový tým, ale I sportovní přípravu dětí a mládeže. V ní je budoucnost a budeme rádi, když získá další sportovní vzory’’ dodal.

Basket Fio banka Jindřichův Hradec


« Všechny články
Navštivte náš eshop

Nikolka fandí basketu

Basketbalový kemp

Fio banka, a.s.

Aktuální tabulka: Turnaj o Pohár starosty města Jindřichův Hradec


Název týmuGPGWGLP
1. Sluneta Ústí nad Labem 2 2 0 0
2. Basket Fio banka J.Hradec 2 1 1 0
3. BK Iskra Svit 2 0 2 0

Tento víkend


23.09.2017
09:00 Sršni Sokol Písek
Basket Fio banka J.Hradec U14

Generální partner


Generální partner - Město Jindřichův Hradec Generální partner - Fio banka

Hlavní partneři


Hlavní partner - MANE Holding a.s. Hlavní partner - SWIETELSKY EAG
Fruko - Schulz, s. r. o. AVE Jindřichův Hradec
Ing. Jiří Strachota
Školení BOZP

Partneři


Hlavní partner - Nadační fond RBB invest RBB Invest, a.s. BORA Zahradní centrum Jindřichův Hradec Pizza Baroko Jindřichův Hradec
ČEVAK HB Beton s.r.o. Pivovar Bernard Penzion Na 15. poledníku SportMeBavi.cz
Hlavní partner - NEST.HB spol. s r.o. BAR & HOSTEL UDÍRNA P-Atelier JEDNOTA Jindřichův Hradec Kozlovna Měšťan Jindřichův Hradec Pizzerie Padrino Jindřichův Hradec EUROVIA CS STAVISERVIS spol. s r.o. PROSPERE s.r.o. MALCOM CZ

Partneři ligy


Česká televize Kooperativa TVcom Hyundai MOLTEN

Mediální partneři


Mediální partner - hradeczije.cz Mediální partner - Radio Česka Kanada