Druhý venkovní zápas na palubovce Brna!

Druhý venkovní zápas na palubovce Brna!
8.10.2017

Ve středu 11. října od 19:00 odcestuje náš tým ke svému druhému zápasu Kooperativa NBL, kde změříme síly s MMCITÉ Brno. Deseti fanouškům nabízíme odcestovat na zápas s týmem, více informací naleznete v článku.

Druhý mistrovský zápas nás čeká na horké brněnské palubovce. Za jihomoravský celek se představí bývalý jindřichohradecký hráč Jan Tomanec, jeden z nejzkušenějších hráčů domácího kádru, doplněný o duo Američanů Mayse a Sullivana. Za zmínku také stojí chorvatská akvizice na pozici pivota Mladen Primorac, ten se v neděli proti Ústí prezentoval 19 body a 18 doskoky.

Brno bude po výhře v úvodním televizním utkání proti Kolínu a nedělní velice těsné prohře se Slunetou Ústí nad Labem rozhodně nelehkým soupeřem.

Zápas tedy bude vším jen ne jednoduchým a předem rozhodnutým.

Stanislav Zuzák (hrající asistent trenéra):

"Musíme se poučit z chyb z posledního zápasu s Opavou, který se nám vůbec nevyvedl. Víme, že Brno nebude lehkým soupeřem, ostatně jako žádný z dalších týmů ligy. Jdeme do toho s čistou hlavou, připraveni se porvat o první ligové vítězství a nechat na hřišti vše, co v nás je."


Pojeďte nás podpořit do Brna

Tak jako v minulé sezóně se můžete na zápas vypravit s naším týmem. Kapacita je omezena na 10 osob. Zájemci pište na email basket@sebekjan.com, kde se Vám dostane odpovědi s dalšími informacemi - čas odjezdu - popř. plná kapacita.


Sledujte zápas online!

Live stream na TVCOMu: bit.ly/tvcom_brofio
Live statistiky na: bit.ly/stats_brofio


« Všechny články
Sport tickets

Nikolka fandí basketu

Fio banka, a.s.

Aktuální tabulka: Baráž KNBL


Název týmuGPGWGLP
1. Královští Sokoli 2 1 1 0
2. Basket Fio banka J.Hradec 2 1 1 0

Tento víkend


Tento víkend nehrajeme

Generální partner


Generální partner - Fio banka Generální partner - Město Jindřichův Hradec

Mediální partneři


Mediální partner - hradeczije.cz Mediální partner - Radio Česka Kanada SportMeBavi.cz