Další těžký zápas tentokrát doma proti Nymburku.

Další těžký zápas tentokrát doma proti Nymburku.
2.12.2017

V sobotu 2. listopadu se jindřichohradečtí basketbalisté opět představí na domácí palubovce. Jen s jednodenní přestávkou změří síly se soupeřem té nejvyšší kvality - ČEZ Basketball Nymburk.

Druhý zápas ve třech dnech s dalším gigantem Kooperativa NBL, a to s několik let úřadujícím mistrem z Nymburka. Lions nečeká v obměněné sestavě rozhodně nic jednoduchého. Je to tedy příležitost hrát s čistou hlavou a domácím fanouškům předvést nový kádr.

Fanoušci si mohou stále kupovat místenky na utkání proti mistrovi z Nymburka a zajistit si tím ta nejlepší místa v hale. Prodej můžete uskutečnit přes odkaz ZDE.

Trenér Karel Forejt:
„Zápas s Nymburkem je pro každý tým možností konfrontace s evropským basketbalem. Toto utkání však přichází v pro nás velmi těžkém období, kdy se obměnil kádr, hráči si na sebe teprve zvykají a leží na nás tíha šňůry porážek. Na druhou stranu v tomto duelu můžeme hrát bez zábran, neboť favorit je více než jasný."

Hrající asistent a kapitán Stanislav Zuzák:
„Čeká nás jednoznačně nejlepší tým soutěže, který má obrovskou kvalitu na každé pozici. Ovšem nejen to, s příchodem střídajících hráčů ta obrovská kvalita neklesá. Přijede tým, který v posledním utkání porazil Ústí o 50 bodů, což hovoří za vše. Bude to velká škola pro naše mladé hráče, kteří uvidí a na vlastni kůži pocítí, jaký je basket na té nejvyšší úrovni. A doufám, že se přijde podívat hodně našich skvělých fanoušků. Ať už na tým Nymburka, který je úspěšný i na evropské scéně, nebo na nás - v podstatě nově se tvořící tým."


« Všechny články
Nikolka fandí basketu

Fio banka, a.s.

Aktuální tabulka: 1. liga


Název týmuGPGWGLP
1. Basket Fio banka Jindřichův Hradec 5 5 0 10
2. USK Praha B 5 4 1 9
3. Sokol Písek Sršni 5 3 2 8
4. BK Lokomotiva Plzeň 5 3 2 8
5. Slavoj BK Litoměřice 5 3 2 8
6. Basket Košíře 5 2 3 7
7. Basketball Nymburk B 5 2 3 7
8. Sokol Pražský 5 1 4 6
9. GBA Europe 5 1 4 6
10. Sokol Vyšehrad 5 1 4 6

Tento víkend


28.10.2018
18:00 Basket Fio banka J.Hradec
USK Praha B

Generální partner


Generální partner - Fio banka Generální partner - Město Jindřichův Hradec

Mediální partneři


Mediální partner - hradeczije.cz Mediální partner - Radio Česka Kanada SportMeBavi.cz