Další těžký zápas tentokrát doma proti Nymburku.

Další těžký zápas tentokrát doma proti Nymburku.
2.12.2017

V sobotu 2. listopadu se jindřichohradečtí basketbalisté opět představí na domácí palubovce. Jen s jednodenní přestávkou změří síly se soupeřem té nejvyšší kvality - ČEZ Basketball Nymburk.

Druhý zápas ve třech dnech s dalším gigantem Kooperativa NBL, a to s několik let úřadujícím mistrem z Nymburka. Lions nečeká v obměněné sestavě rozhodně nic jednoduchého. Je to tedy příležitost hrát s čistou hlavou a domácím fanouškům předvést nový kádr.

Fanoušci si mohou stále kupovat místenky na utkání proti mistrovi z Nymburka a zajistit si tím ta nejlepší místa v hale. Prodej můžete uskutečnit přes odkaz ZDE.

Trenér Karel Forejt:
„Zápas s Nymburkem je pro každý tým možností konfrontace s evropským basketbalem. Toto utkání však přichází v pro nás velmi těžkém období, kdy se obměnil kádr, hráči si na sebe teprve zvykají a leží na nás tíha šňůry porážek. Na druhou stranu v tomto duelu můžeme hrát bez zábran, neboť favorit je více než jasný."

Hrající asistent a kapitán Stanislav Zuzák:
„Čeká nás jednoznačně nejlepší tým soutěže, který má obrovskou kvalitu na každé pozici. Ovšem nejen to, s příchodem střídajících hráčů ta obrovská kvalita neklesá. Přijede tým, který v posledním utkání porazil Ústí o 50 bodů, což hovoří za vše. Bude to velká škola pro naše mladé hráče, kteří uvidí a na vlastni kůži pocítí, jaký je basket na té nejvyšší úrovni. A doufám, že se přijde podívat hodně našich skvělých fanoušků. Ať už na tým Nymburka, který je úspěšný i na evropské scéně, nebo na nás - v podstatě nově se tvořící tým."


« Všechny články
Sport tickets

Nikolka fandí basketu

Fio banka, a.s.

Aktuální tabulka: Kooperativa NBL - A2


Název týmuGPGWGLP
1. SLUNETA Ústí nad Labem 29 15 14 44
2. USK Praha 29 14 15 43
3. BC GEOSAN Kolín 29 13 16 42
4. NH Ostrava 29 12 17 41
5. mmcité+ Brno 29 9 20 38
6. Basket Fio banka Jindřichův Hradec 29 1 28 30

Tento víkend


24.03.2018
10:30 BK Oceloti Týn nad Vltavou
Basket Fio banka J.Hradec U12
12:00 BK Tábor mix
Basket Fio banka J.Hradec U12
15:00 Basket Fio banka J.Hradec U14
Sokol Pražský
18:00 Basket Fio banka J.Hradec
MMCITÉ Brno

Generální partner


Generální partner - Fio banka Generální partner - Město Jindřichův Hradec

Partneři ligy


Česká televize Hyundai MOLTEN TVcom Czech Basketball Federation ALK

Hlavní partneři


Hlavní partner - EAG Hlavní partner - Jihočeský kraj Hlavní partner - NEST.HB spol. s r.o. Hlavní partner - MANE Holding a.s. Hlavní partner - SWIETELSKY Hlavní partner - AGRO-LA, spol. s.r.o. Hlavní partner - Fruko - Schulz, s. r. o. Hlavní partner - PROSPERE Hlavní partner - unikont group Hlavní partner - AVE Jindřichův Hradec Hlavní partner - ing. Jiří Strachota

Mediální partneři


Mediální partner - hradeczije.cz Mediální partner - Radio Česka Kanada SportMeBavi.cz