Fio basket se nevzdává.
31.12.2017

Vážení fanoušci, děkujeme Vám za Vaši podporu, kterou nám v sezoně 2017/18 projevujete. Nesmírně si vážíme všech Vašich reakcí, které nám zanecháváte na sociálních sítích, na webu nebo v hale. Ačkoli výsledky našeho týmu absolutně nesplňují předsezonní očekávání, návštěvnost domácích zápasů stále roste, a za tuto podporu Vám upřímně děkujeme. Fanouškovská kulisa, kterou nám každé utkání vytváříte, je pro nás motivací vytrvat v tvrdé práci.

Mnoho z Vás, se dožaduje změn v týmu, a to zejména na trenérském postu. Stanovisko klubu je neměnné. Karel Forejt má jako hlavní trenér neotřesitelnou pozici, a bude tak u klubu dále pokračovat.

Poslední změnou před koncem tohoto roku je odchod amerického křídelníka Robinsona. Josh je mladý hráč, který bohužel nezapadl do kabiny a nedokázal plnit všechny povinnosti, které se od profesionálního sportovce čekají. Dobrou zprávou je návrat rozehrávače Theodora Dlugoše z marodky zpět do plného tréninku. Je tedy dost pravděpodobné, že Tea budete moc vidět opět v akci další domácí zápas, který odehrajeme 6. ledna proti Ústí nad Labem. Posledním zraněným zůstává Jiří Šoula. O něm Vám můžeme prozradit, že prognózy jeho zranění nejsou tak černé, jak se předpokládalo. Pokud bude Jirkova rekonvalescence probíhat bez komplikací, může se stát, že Vám své umění na hřišti ještě tuto sezonu předvede.

Samozřejmě je celý realizační tým „nohama na zemi", a tak jsou naše ambice dnes již úplně jinde. Momentálně máme tým, který, věříme, skrývá velký potenciál. Kluci absolvují náročné tréninkové jednotky, při kterých dochází k tolik potřebné souhře a pilování všech nedostatků. V kabině panuje skvělá atmosféra českého humoru okořeněná srbskou ironií. Všichni věří, že se černá série zlomí, tým se zvedne a přijde i tolik toužená výhra. Přiznáváme, že zápas s Brnem nám absolutně nevyšel, byli jsme „pod dekou" očekávaného vítězství. Nedá se nic dělat. Jdeme dál. Vám, našim věrným fanouškům, opět nabídneme velký boj a ono pověstné jindřichohradecké srdce.

Fio basket se nevzdává.

Za celý klub s přáním úspěšného roku 2018

Jan Šebek
mluvčí klubu


« Všechny články
Sport tickets

Nikolka fandí basketu

Fio banka, a.s.

Aktuální tabulka: Baráž KNBL


Název týmuGPGWGLP
1. Královští Sokoli 2 1 1 0
2. Basket Fio banka J.Hradec 2 1 1 0

Tento víkend


Tento víkend nehrajeme

Generální partner


Generální partner - Fio banka Generální partner - Město Jindřichův Hradec

Mediální partneři


Mediální partner - hradeczije.cz Mediální partner - Radio Česka Kanada SportMeBavi.cz