Po těsné prohře s Kolínem následuje další výzva doma s Ústím.

Po těsné prohře s Kolínem následuje další výzva doma s Ústím.
5.1.2018

Liga na nový rok nabírá obrátek. Jindřichohradečtí Lions krátce po prohře s Kolínem čeká další domácí zápas. Soupeřem jim v sobotu od 18:00 bude Sluneta Ústí na Labem.

Není čas „plakat nad rozlitým mlékem". Lions změří síly se Slunetou Ústí nad Labem, která se v letošní sezóně může pyšnit bilancí 8-7. To jim přisuzuje aktuálně 5. pozici ve vyrovnané tabulce KNBL. Domácí fanoušci se mohou těšit na ligový „comeback" Robinsona, který s aktuálně 16 body na zápas patří mezi opory Ústí nad Labem. Pozor si budou muset dát bankéři i na pivotmana Pecku - 16,5 bodu, 8 doskoků za 33 minut na zápas hovoří za vše. Mezi kvalitní hráče Severočechů patří také zahraniční borci Svejcar a Singletary.

Boj. Boj o první úspěch před nejlepšími fanoušky v lize. Nic jiného jindřichohradecký Fio basket v sobotní podvečer nečeká.

Karel Forejt o zápase:
„Budeme se snažit navázat na pozitivní věci ze zápasu v Kolíně a doufat, že vydržíme být konkurenceschopní po celých čtyřicet minut. Tým Slunety je favoritem, ale my se budeme snažit mu tuto roli znepříjemnit"

Jan Šebek (mluvčí klubu) dodává:
„V Kolíně jsme odehráli velmi dobré tři čtvrtiny. Mentálně jsme bohužel nezvládli poslední krůček k prvnímu vítězství. Ačkoli je Sluneta favoritem tohoto duelu, věřím, že kluky zlepšený středeční výkon nakopne k zisku toužené výhry. I přes všechnu kritiku, která se na klub snáší, věřím našim fanouškům, kteří nám pomůžou konečně udělat onen ‚poslední krůček‘."


« Všechny články
Nikolka fandí basketu

Fio banka, a.s.

Aktuální tabulka: 1. liga


Název týmuGPGWGLP
1. Basket Fio banka Jindřichův Hradec 5 5 0 10
2. USK Praha B 5 4 1 9
3. Sokol Písek Sršni 5 3 2 8
4. BK Lokomotiva Plzeň 5 3 2 8
5. Slavoj BK Litoměřice 5 3 2 8
6. Basket Košíře 5 2 3 7
7. Basketball Nymburk B 5 2 3 7
8. Sokol Pražský 5 1 4 6
9. GBA Europe 5 1 4 6
10. Sokol Vyšehrad 5 1 4 6

Tento víkend


28.10.2018
18:00 Basket Fio banka J.Hradec
USK Praha B

Generální partner


Generální partner - Fio banka Generální partner - Město Jindřichův Hradec

Mediální partneři


Mediální partner - hradeczije.cz Mediální partner - Radio Česka Kanada SportMeBavi.cz