Pro druhou výhru na USK.

Pro druhou výhru na USK.
2.2.2018

Po prvním velkém vítězství v lize čeká jindřichohradecké Lions potvrzení zlepšujících se výkonů také na palubovce soupeře. Fio basket v sobotu čeká výjezd na palubovku USK Praha. Své místo v autobuse budou mít také fanoušci, více informací naleznete v článku.

Po velkém vítězství, úlevě a možná i zadostiučinění přichází před jindřichohradecké basketbalistky další výzva v podobě potvrzení svého dobrého výkonu z domácí haly. Své síly změří s mladým týmem USK Praha, kterému momentálně patří 9. příčka v tabulce. Sužuje je série šesti proher v řadě. Ta ovšem neznamená, že by mělo vítězství bankéřům „spadnout" do klína. USK plné nadějí z mládežnických reprezentací se opírá o svou disciplinovanou obranu a dlouhé útoky, na které doplatil nejeden kvalitní soupeř. Nutno zmínit dvojitý skalp Děčína z Českého poháru a ligy nebo prohru o pouhé 2 body s aktuálně druhým celkem ligy Pardubicemi.

Jindřichův Hradec před 18. kolem angažoval k týmu zkušeného trenéra Rudolfa Juga, který měl k týmu přijít v pozici konzultanta. Vzhledem k výbornému vlivu na hráče a skvělou kooperaci s trenérem Forejtem se klub s Jugem dohodl na trenérském kontraktu do konce sezony. Aktuálně tedy tým vede trenérské duo Forejt-Jugo.

Dobrými výkony se také představila poslední americká posila Kenneth Rhymes, se kterým byla podepsána smlouva do konce sezony.

Klub samozřejmě nezapomíná ani na své fanoušky, které by chtěl vidět a hlavně slyšet na sobotním zápase. Nabízíme Vám tedy možnost cestovat na zápas týmovým autobusem. Odjezd je plánovaný na 13:30 od Městské sportovní haly. Kapacita autobusu je omezena, svá místa již mají zajištěna fanoušci přihlášení pomocí formuláře, pro další zájemce zbývá ještě několik míst.

Karel Forejt o nadcházejícím zápasu:
„V zápasu s USK nám půjde o potvrzení slušného výkonu z minulého kola. Čeká nás tým spoléhající na kvalitní defenzívu a bude na nás jak se s tímto faktem vyrovnáme. Doufám, že budeme i zdravě sebevědomí."


USK Praha - Basket Fio banka Jindřichův Hradec

Rozhodčí: Vyklický Robert, Salvetr Rudolf, Baudyš Petr
Komisař: Zdeněk Ringsmuth

Marodka domácích: Jiří Šoula (těžké zranění kotníku)

video ze zápasu zde: http://bit.ly/tvcom_USKFIO
online těch. zápis zápasu zde: http://bit.ly/online_stats_USKFIO
statistiky zápasu: http://bit.ly/stats_USKFIO
hashtag zápasu: #USKFIO


« Všechny články
Nikolka fandí basketu

Fio banka, a.s.

Aktuální tabulka: 1. liga


Název týmuGPGWGLP
1. Basket Fio banka Jindřichův Hradec 18 18 0 36
2. USK Praha B 18 15 3 33
3. Slavoj BK Litoměřice 18 10 8 28
4. Sokol Písek Sršni 18 9 9 27
5. BK Lokomotiva Plzeň 18 8 10 26
6. GBA Europe 18 8 10 26
7. Basketball Nymburk B 18 7 11 25
8. Basket Košíře 18 7 11 25
9. Sokol Pražský 18 6 12 24
10. Sokol Vyšehrad 18 2 16 20

Tento víkend


22.02.2019
19:00 Basket Fio banka J.Hradec
SKB ZLÍN

Generální partner


Generální partner - Fio banka Generální partner - Město Jindřichův Hradec

Mediální partneři


Mediální partner - Radio Česka Kanada SportMeBavi.cz