S Kolínem neobvykle v pondělí.

S Kolínem neobvykle v pondělí.
11.3.2018

Další utkání Kooperativy NBL skupiny A2 odehrají jindřichohradečtí Lions na domácí palubovce v náhradním termínu, a to sice v pondělí 12. března proti BC GEOSAN Kolín. Toto utkání má také svou charitativní stránku. Domácí klub si ho vybral v rámci projektu Každý koš pomáhá, a tak každým svým bodem přispěje na dobrou věc.

V osmnáct hodin otevřou basketbalisté z Jindřichova Hradce náročný dvojboj zápasů na domácí palubovce s pouhým dnem volna. Po pondělním střetnutí s Kolínem následuje středeční boj s NH Ostravou.

To soupeře z Kolína, který aktuálně okupuje 8 místo tabulky s bilancí 10-12, aktuálně sužuje velká marodka. V preview soupeř hlásí hned 6 nejistých startů a to prakticky hlavní kostry týmu. Viróza omezuje hráče Skinnera, Pajovice, Bakice a Šafarčíka, za to zraněními pohybového aparátu trápí Číže s Bratčenkem. To všechno byl také důvod, proč byl zápas ze soboty odložen na pondělí.

Od zápasu si můžeme slibovat velký boj a parádní podívanou. Domácí bankéři budou opět bojovat o čest a druhou výhru v sezoně. Za to na Kolínu leží velká úloha přemoci své strasti a pokusit se o co nejlepší výsledek.

Lukáš Kantůrek komentuje:
„Po zápase s Brnem máme za sebou řadu tréninků, které ,pokud budeme dělat v zápase to, co po nás trenér chce, přinesou zlepšení. Do utkání vstupujeme lační po výhře, a uděláme pro to maximum. Věříme opět v plnou halu nejlepších fanoušků v lize. Mohu Vám slíbit, že se nevzdáme do poslední vteřiny a vítězství pro Vás srdcem vybojujeme!"


« Všechny články
Sport tickets

Nikolka fandí basketu

Fio banka, a.s.

Aktuální tabulka: Kooperativa NBL - A2


Název týmuGPGWGLP
1. SLUNETA Ústí nad Labem 29 15 14 44
2. USK Praha 29 14 15 43
3. BC GEOSAN Kolín 29 13 16 42
4. NH Ostrava 29 12 17 41
5. mmcité+ Brno 29 9 20 38
6. Basket Fio banka Jindřichův Hradec 29 1 28 30

Tento víkend


24.03.2018
10:30 BK Oceloti Týn nad Vltavou
Basket Fio banka J.Hradec U12
12:00 BK Tábor mix
Basket Fio banka J.Hradec U12
15:00 Basket Fio banka J.Hradec U14
Sokol Pražský
18:00 Basket Fio banka J.Hradec
MMCITÉ Brno

Generální partner


Generální partner - Fio banka Generální partner - Město Jindřichův Hradec

Partneři ligy


Česká televize Hyundai MOLTEN TVcom Czech Basketball Federation ALK

Hlavní partneři


Hlavní partner - EAG Hlavní partner - Jihočeský kraj Hlavní partner - NEST.HB spol. s r.o. Hlavní partner - MANE Holding a.s. Hlavní partner - SWIETELSKY Hlavní partner - AGRO-LA, spol. s.r.o. Hlavní partner - Fruko - Schulz, s. r. o. Hlavní partner - PROSPERE Hlavní partner - unikont group Hlavní partner - AVE Jindřichův Hradec Hlavní partner - ing. Jiří Strachota

Mediální partneři


Mediální partner - hradeczije.cz Mediální partner - Radio Česka Kanada SportMeBavi.cz