S Kolínem neobvykle v pondělí.

S Kolínem neobvykle v pondělí.
11.3.2018

Další utkání Kooperativy NBL skupiny A2 odehrají jindřichohradečtí Lions na domácí palubovce v náhradním termínu, a to sice v pondělí 12. března proti BC GEOSAN Kolín. Toto utkání má také svou charitativní stránku. Domácí klub si ho vybral v rámci projektu Každý koš pomáhá, a tak každým svým bodem přispěje na dobrou věc.

V osmnáct hodin otevřou basketbalisté z Jindřichova Hradce náročný dvojboj zápasů na domácí palubovce s pouhým dnem volna. Po pondělním střetnutí s Kolínem následuje středeční boj s NH Ostravou.

To soupeře z Kolína, který aktuálně okupuje 8 místo tabulky s bilancí 10-12, aktuálně sužuje velká marodka. V preview soupeř hlásí hned 6 nejistých startů a to prakticky hlavní kostry týmu. Viróza omezuje hráče Skinnera, Pajovice, Bakice a Šafarčíka, za to zraněními pohybového aparátu trápí Číže s Bratčenkem. To všechno byl také důvod, proč byl zápas ze soboty odložen na pondělí.

Od zápasu si můžeme slibovat velký boj a parádní podívanou. Domácí bankéři budou opět bojovat o čest a druhou výhru v sezoně. Za to na Kolínu leží velká úloha přemoci své strasti a pokusit se o co nejlepší výsledek.

Lukáš Kantůrek komentuje:
„Po zápase s Brnem máme za sebou řadu tréninků, které ,pokud budeme dělat v zápase to, co po nás trenér chce, přinesou zlepšení. Do utkání vstupujeme lační po výhře, a uděláme pro to maximum. Věříme opět v plnou halu nejlepších fanoušků v lize. Mohu Vám slíbit, že se nevzdáme do poslední vteřiny a vítězství pro Vás srdcem vybojujeme!"


« Všechny články
Nikolka fandí basketu

Fio banka, a.s.

Aktuální tabulka: 1. liga


Název týmuGPGWGLP
1. BK Lokomotiva Plzeň 0 0 0 0
2. Basket Fio banka Jindřichův Hradec 0 0 0 0
3. Basket Košíře 0 0 0 0
4. USK Praha B 0 0 0 0
5. Sokol Pražský 0 0 0 0
6. GBA Europe 0 0 0 0
7. Slavoj BK Litoměřice 0 0 0 0
8. Sokol Vyšehrad 0 0 0 0
9. Basketball Nymburk B 0 0 0 0
10. Sokol Písek Sršni 0 0 0 0

Tento víkend


28.09.2018
19:00 Basket Fio banka J.Hradec
Sokol Vyšehrad

Generální partner


Generální partner - Fio banka Generální partner - Město Jindřichův Hradec

Mediální partneři


Mediální partner - hradeczije.cz Mediální partner - Radio Česka Kanada SportMeBavi.cz