S Kolínem neobvykle v pondělí.

S Kolínem neobvykle v pondělí.
11.3.2018

Další utkání Kooperativy NBL skupiny A2 odehrají jindřichohradečtí Lions na domácí palubovce v náhradním termínu, a to sice v pondělí 12. března proti BC GEOSAN Kolín. Toto utkání má také svou charitativní stránku. Domácí klub si ho vybral v rámci projektu Každý koš pomáhá, a tak každým svým bodem přispěje na dobrou věc.

V osmnáct hodin otevřou basketbalisté z Jindřichova Hradce náročný dvojboj zápasů na domácí palubovce s pouhým dnem volna. Po pondělním střetnutí s Kolínem následuje středeční boj s NH Ostravou.

To soupeře z Kolína, který aktuálně okupuje 8 místo tabulky s bilancí 10-12, aktuálně sužuje velká marodka. V preview soupeř hlásí hned 6 nejistých startů a to prakticky hlavní kostry týmu. Viróza omezuje hráče Skinnera, Pajovice, Bakice a Šafarčíka, za to zraněními pohybového aparátu trápí Číže s Bratčenkem. To všechno byl také důvod, proč byl zápas ze soboty odložen na pondělí.

Od zápasu si můžeme slibovat velký boj a parádní podívanou. Domácí bankéři budou opět bojovat o čest a druhou výhru v sezoně. Za to na Kolínu leží velká úloha přemoci své strasti a pokusit se o co nejlepší výsledek.

Lukáš Kantůrek komentuje:
„Po zápase s Brnem máme za sebou řadu tréninků, které ,pokud budeme dělat v zápase to, co po nás trenér chce, přinesou zlepšení. Do utkání vstupujeme lační po výhře, a uděláme pro to maximum. Věříme opět v plnou halu nejlepších fanoušků v lize. Mohu Vám slíbit, že se nevzdáme do poslední vteřiny a vítězství pro Vás srdcem vybojujeme!"


« Všechny články
Sport tickets

Nikolka fandí basketu

Fio banka, a.s.

Aktuální tabulka: Baráž KNBL


Název týmuGPGWGLP
1. Královští Sokoli 2 1 1 0
2. Basket Fio banka J.Hradec 2 1 1 0

Tento víkend


Tento víkend nehrajeme

Generální partner


Generální partner - Fio banka Generální partner - Město Jindřichův Hradec

Partneři ligy


Česká televize Hyundai MOLTEN TVcom Czech Basketball Federation ALK

Mediální partneři


Mediální partner - hradeczije.cz Mediální partner - Radio Česka Kanada SportMeBavi.cz