Podkošová posila + novinky

Podkošová posila + novinky
2.8.2012

Novou podkošovou posilou BK LIONS se stal Tomáš Vošlajer!

V článku naleznete také informace o systému vstupenek pro následující sezónu Mattoni NBL.

 

Tomáš Vošlajer, ročník narození 1990, je 211 cm vysoký podkošový hráč, který k nám přichází z Nového Jičína, jehož byl kmenovým hráčem.

 

„Vošly“ je také bývalým reprezentantem ČR ve všech mládežnických kategoriích, naposledy reprezentačního kádru U20.

 

Tomáš začínal s basketbalem v Rychnově nad Kněžnou. Mezi jeho basketbalové štace pak patřila města Hradec Králové, Svitavy, Pardubice, či již zmíněný Nový Jičín. V poslední sezóně pak působil ve slovenské Prievidze.

 

Tomáš by měl spolu s R. Kramným a J. Tomancem utvořit silné a vysoké podkošové trio, které bude jistě mít v nadcházející sezóně respekt v prostoru okolo koše.

 

Tomáš je sice mladý, ale nejvyšší soutěží již poměrně ostřílený hráč, jeho hlavní předností, stejně jako u Radima Kramného, je dynamika a obranná činnost hry, dokáže však využít své výšky i na útočné polovině.

 

Popřejme tedy i Tomášovi hodně štěstí v našem klubu!

 

Rozhovor s hráčem i komentář trenéra přineseme později.

 

Vstupné v sezóně 2012/2013

 Pro letošní domácí zápasy jsme připravili několik novinek:

 

Běžné vstupné zůstává ve stejné výši, jako na baráž o Mattoni NBL, tj. 50 Kč pro dospělé fanoušky, změnou je snížené vstupné 20 Kč, které mohou využít fanoušci do 15 let. Vstupenky budou v prodeji vždy hodinu a půl před začátkem každého domácího zápasu.

 

Novinkou je jistě možnost zakoupení 2 druhů permanentek – prostor pro majitele bude vyhrazen na sedadlech za domácí lavičkou. Permanentky budou platné pro všechny domácí zápasy – nejen v základní části, ale i v nadstavbě.

 

Běžná permanentka, v ceně 900 Kč pro dospělé či 400 Kč pro fanoušky mladší 15 let, bude platit na jakékoliv místo ve vymezeném sektoru, fanoušek si tedy bude moci vybrat jakékoliv volné místo  v daném sektoru. Každý majitel bude tedy mít garantované místo k sezení.

 

Druhou možností pak bude VIP permanentka, která opravňuje svého majitele mít rezervované stálé místo na své sedačce po celou sezonu, sedačka bude vždy označena jménem majitele a nikdo jiný ji nebude moci obsadit. K této permanentce dostane každý fanoušek zdarma tričko BK Lions pro letošní sezónu. Cena za tuto permanentku je stanovena na 1.200 Kč.

 

Motivací pro koupi jakéhokoliv druhu permanentky bude jistě i soutěž o věcné ceny, které se budou losovat při některém z domácích utkání. Výhry budou samozřejmě upřesněny, již nyní však můžeme slíbit, že se fanoušci mají na co těšit!

 

Předprodej permanentek bude zahájen v měsíci září. Prodej bude probíhat v několika kolech v závislosti na zájmu fanoušků. Proto bychom Vás rádi požádali o předběžné a nezávazné vyjádření zájmu o dané permanentky, abychom měli zajištěný patřičný počet. Svůj zájem můžete vyjádřit na e-mailové adrese radim.valcha@centrum.cz.

RV

 


« Všechny články
Fio banka, a.s.

Aktuální tabulka: 1. liga


Název týmuGPGWGLP
1. Basket Fio banka Jindřichův Hradec 18 18 0 36
2. USK Praha B 18 15 3 33
3. Slavoj BK Litoměřice 18 10 8 28
4. Sokol Písek Sršni 18 9 9 27
5. BK Lokomotiva Plzeň 18 8 10 26
6. GBA Europe 18 8 10 26
7. Basketball Nymburk B 18 7 11 25
8. Basket Košíře 18 7 11 25
9. Sokol Pražský 18 6 12 24
10. Sokol Vyšehrad 18 2 16 20

Tento víkend


Tento víkend nehrajeme

Generální partner


Generální partner - Fio banka Generální partner - Město Jindřichův Hradec

Mediální partneři


Mediální partner - Radio Česka Kanada SportMeBavi.cz