Druhá výhra v přípravě proti Hradci Králové!

08.09.2017

Ve čtvrtek 8. září jsme se střetli s prvoligovým týmem Královští Sokoli Hradec Králové. Po třech vyrovnaných čtvrtinách jsme si odvezli výhru 94:80.

Takto hodnotil třetí přípravné utkání trenér Karel Forejt:

"Hráli jsme proti špičkovému týmu domácí druhé nejvyšší soutěže a já si myslím, že zápas splnil to, co jsem od něj očekával. Hráli jsme proti kompaktnímu soupeři, který nás opravdu prověřil, i když v téhle fázi přípravy ta výkonnost není zas tak důležitá, ale chtěli jsme dát minutáž pokud možno všem hráčům, což se asi povedlo. V tom zápase jsme měli nějaké dílčí úkoly, což už se povedlo méně. Chtěli jsme se soustředit na dobrou práci na obranném doskakování a to se hlavně v prvním poločase nedařilo. Hradec měl spoustu lehkých odražených míčů a dával mraky lehkých košů, což mi vadilo. Ve druhé půli se takhle činnost trochu zlepšila a pak jsme s tím vyráželi do rychlých protiútoků a naopak my jsme dávali lehké koše, takže pak i pod vlivem lepší fyzické připravenosti jsme se odpoutali v tomto vyrovnaném zápase. Pozitivum vidím i v tom, že jsme dokázali v hodně mladé a nezkušené sestavě v jistých fázích toho zápasu Hradec přehrávat a nakonec jsme si dokráčeli pro jasné a zasloužené vítězství."

Královští Sokoli - Basket Fio banka Jindřichův Hradec 80:94 [Příprava]

Statistika zápasu:

Střelci domácí:
Střelci hosté:Lawhorn 17, Bašta 13, Dlugoš 11, Fait 10, Zuzák 10, Kantůrek 9, Tawiah 8, Stegbauer 7, Šoula 6, Novák V. 3, Fical

Partneři

Hlavní partner - Nadační fond RBB invest RBB Invest, a.s. BORA Zahradní centrum Jindřichův Hradec Pizza Baroko Jindřichův Hradec
ČEVAK HB Beton s.r.o. Pivovar Bernard Penzion Na 15. poledníku SportMeBavi.cz
Hlavní partner - NEST.HB spol. s r.o. BAR & HOSTEL UDÍRNA P-Atelier JEDNOTA Jindřichův Hradec Kozlovna Měšťan Jindřichův Hradec Pizzerie Padrino Jindřichův Hradec EUROVIA CS STAVISERVIS spol. s r.o. PROSPERE s.r.o. MALCOM CZ