V poslední přípravě porážíme Kolín!

V poslední přípravě porážíme Kolín!
28.09.2017

Sváteční 28. říjen znamenal pro náš tým generálku před ostrou sezonou proti silnému soupeři BC Geosan Kolín, kterou jsme po zlepšeném týmovém výkonu vyhráli v poměru 88:73.

Příprava 2017/18
28.09.2017, 14:00:00
Basket Fio banka J.Hradec 88
BC GEOSAN Kolín 73
Rozhodčí: 
Komisař: 
Diváci: 100
Po čtvrtinách: (14:29,48:51,64:63)

Basket Fio banka Jindřichův Hradec zakončil svou výsledkově povedenou předsezonní přípravu soubojem s Kolínem. Po první čtvrtině, kdy se nám střelecky nedařilo, jsme prohrávali o 14 bodů a zápas pro nás nevypadal vůbec dobře.


Od druhé čtvrtiny jsme však přidali v obraně, "zákonitě" se nám zlepšila i střelba, a hlavně díky týmovému výkonu jsme soupeře přehráli. Za zmínku také stojí výkon naší obrany v druhé půli, kdy jsme Kolínu dovolili pouhých 22 bodů!


Takto hodnotil utkání trenér Karel Forejt:


"Jsme krátce po generálce, po úspěšné generálce s Kolínem. Ve středu nás čeká první ligový zápas v Opavě. Jsem rád, že jsme tu generálku zvládli se ctí, do dnešního zápasu jsme, dá se říct, slabě vstoupili, ale o to lépe jsme ten zápas skončili. Dostali jsme za první poločas padesátijedna bodů, což u nás není poprvé, ale já jsem rád, že už dokážeme s tím průběhem pracovat a dokážeme některé věci měnit. Z mého pohledu, nechci to přeceňovat, ale druhý poločas, co se týče naší obrany, měl určitou kvalitu a co hodnotím velmi pozitivně, je naše týmové pojetí v tomhle utkání. Doufám, že si tyhle všemi kladná věci přeneseme do prvního kola příští týden, a že po té vcelku výsledkově vydařené přípravě navážeme na ten kvalitní výkon z toho posledního utkání a potvrdíme to v Opavě. Nicméně v Opavě nás čeká velmi těžké utkání.


Celá příprava se nesla v duchu souběžné atletické přípravy a herní praxe. Takže většinu těch zápasu hráči nastupovali s těžkýma nohama a já věřím, že jsme včas trošku povolili a jsem plný naděje po tomto posledním zápase, že pokud ti hráči budou čerství, tak to bude vypadat snad dobře."První domácí utkání odehrajeme v novém termínu - 18. října od 18:00 opět proti BC Geosan Kolín. Vstupenky na zápas už můžete dnes nakupovat na www.bkjh.cz/vstupenky.

Statistika zápasu:

Střelci domácí:Lawhorn 18, Stegbauer, Bašta 11, Tawiah 10, Šoula, Fait, Zuzák 9, Jones 7, Dlugoš 3, Kantůrek , Fical , Novák V.
Střelci hosté:
Trojky:
Fauly:
TH:

« Všechny články
Sport tickets

Nikolka fandí basketu

Fio banka, a.s.

Aktuální tabulka: Baráž KNBL


Název týmuGPGWGLP
1. Královští Sokoli 2 1 1 0
2. Basket Fio banka J.Hradec 2 1 1 0

Tento víkend


Tento víkend nehrajeme

Generální partner


Generální partner - Fio banka Generální partner - Město Jindřichův Hradec

Mediální partneři


Mediální partner - hradeczije.cz Mediální partner - Radio Česka Kanada SportMeBavi.cz