59:86

vs

vs

GBA LIONS Jindřichův Hradec

Druhou adventní neděli 4.12. jsme odehráli další zápas 1. ligy mužů skupiny ZÁPAD. Naši hráči jeli do Pelhřimova, kde se utkali s mladíky z naší akademie. Lions byli velkým favoritem a měli tuto roli potvrzovat od začátku, ovšem opak byl pravdou. První čtvrtina přinesla útočné trápení, a tak se Lions alespoň trochu mohli spolehnout na svou obranu. Vyhráli jsme tuto čtvrtinu 11:12. Druhá čtvrtina přinesla více bodů na obou stranách, ale Lions se dále trápili a na všechny body se nadřeli. Naopak Sojkám dovolili několik lehkých košů. Poločasové skóre bylo stále vyrovnané 35:32 pro Lions. Po pauze začali naši hráči konečně lépe hrát, zejména díky zvýšené aktivitě na obou polovinách hřiště, kdy několikrát nedovolili mladíkům vůbec vystřelit na koš a sami se dostávali k lehkým košům. To nám přineslo vedení 62:46 po třetí čtvrtině. Poslední hrací období se neslo ve stejném duchu a konečné skóre se zastavilo na 86:59 pro Lions.

Další zápas nás čeká hned v pátek 9.12., klasicky od 19:00 ve sportovní hale. Jedná se o poslední zápas pro Lions v kalendářním roce 2022 a našim soupeřem bude SP basket. Těšíme se na Vás.