FMR CUP již tuto sobotu od 11 hodin na náměstí Míru!

FMR CUP již tuto sobotu od 11 hodin na náměstí Míru!
6.6.2019

Po roce se opět vrací středoevropská tour v basketbalu “3 na 3” na náměstí v Jindřichově Hradci. Memoriál, který vzpomíná na trojici tragicky zesnulých basketbalistů - Filipa Sahana, Michala Fröhdeho a Romana Vacha, sehraje svůj 6. ročník na historickém náměstí Míru v Jindřichově Hradci od 11 hodin.

Letošní turnaj oproti loňskému přesunu z “klece pod gymplem” na profesionální venkovní kurty poznamená ještě jedna změna. Tentokrát se všechna utkání sehrají na jedné lokaci. Klášterská ulice tentokrát zůstává bez naší přítomnosti a vše důležité se rozhodne na třech kurtech na písečném podkladu na náměstí Míru.

Letošní rok by měl být co do počtu týmů rekordní - k dnešnímu dni se do turnaje přihlásilo 24 mužských týmů, 4 ženské a 2 do kategorie U18 (do osmnácit let). O odehrání kategorií žen a U18 se rozhodne zítra - tj. den před turnajem.

Děkujeme partnerům turnaje, bez kterých by jeho realizace nebyla možná, a to sice:

Město Jindřichův Hradec, Waldviertler Sparkasse Bank AG, Sahan CB, HB Beton, Montela, ČIS, Pokrývačství Bušta a spol.


« Všechny články

Generální partner


Generální partner - Město Jindřichův Hradec

Hlavní partneři


Hlavní partner - Fio banka Hlavní partner - Jihočeský kraj Hlavní partner - NEST.HB spol. s r.o. Hlavní partner - SWIETELSKY Hlavní partner - AGRO-LA, spol. s.r.o. Hlavní partner - Fruko - Schulz, s. r. o. Hlavní partner - PROSPERE Hlavní partner - unikont group Hlavní partner - AVE Jindřichův Hradec Hlavní partner - ing. Jiří Strachota Hlavní partner - Aktivita

Mediální partneři


Mediální partner - Jindřichohradecký deník Mediální partner - Radio Česka Kanada SportMeBavi.cz