1. den Young Guns 2020: porážíme The Skill Factory (USA) 81:76
13.2.2020

Skupina Jindřichův Hradec:
GBA Lions Jindřichův Hradec vs. The Skill Factory 81:76
Ve výborné atmosféře a po velmi kvalitním výkonu jsme dokázali porazit továrnu na talenty o 5 bodů! Nám se vydařil lépe úvod utkání a dostali jsme se do nadějného vedení, ale soupeř se s postupem času rozehrál a do poločasu skóre otočil ve svůj prospěch. Poločasový stav tak vyzněl lépe pro tým z Atlanty - 36:42.
Americký výběr si vedení udržoval i ve druhém poločase a našim hráčům se dlouho nedařilo náskok soupeře výrazněji zkorigovat. A když do konce utkání zbývalo 5 minut a 36 vteřin a po koši soupeře jsme prohrávali již 61:70, vypadalo to s námi všelijak. Pak se však naši borci, hnáni skvělými jindřichohradeckými diváky, nadechli k závěrečnému náporu. Bodovou šňůrou 12:0 jsme vývoj utkání otočili a dvě minuty před koncem jsme už vedli 73:70. Získané vedení jsme už poté uhájili a v napínavé koncovce jsme zvítězili 81:76!