1. liga mužů: Před námi náročný týden - 3 utkání na palubovkách soupeřů ve 4 dnech
9.3.2020

Kvůli turnaji Young Guns, který jsme pořádali v Jindřichově Hradci a také kvůli odjezdu velké části akademie do USA, jsme si odložili dvě utkání nadstavby na tento týden - na úterý a na čtvrtek. K tomu nás v pátek čeká poslední kolo nadstavbové části 1. ligy, takže porce utkání mimořádná.
V úterý jedeme do Prostějova k přeloženému utkání 2. kola nadstavby. BCM Orli Prostějov jsme v pátečním domácím utkání s přehledem porazili, nejspíš nás ale v Prostějově čeká odlišný souboj. Soupeř bude mít pravděpodobně k dispozici další dva hráče (Váňa, Goga), kteří působí v tuzemské nejvyšší soutěži, takže by utkání mělo být podstatně vyrovnanější (v pátek z hráčů působících v nejvyšší soutěži nastoupili Sychra a Vašát). Zápas se hraje od 18:00.
Ve čtvrtek nás čeká zájezd do Zlína k přeloženému zápasu 4. kola nadstavbové části. SKB Zlín je na čtvrtém místě tabulky nadstavby a přestože v nadstavbové části soutěže ještě nevyhrál, jeho poslední výsledky vypovídají o jeho současné výborné formě. Vždyť ve svém předposledním zápase prohrál o pouhých 7 bodů v Písku a v minulém kole prohrál jen o 9 bodů na palubovce Basketbalu Polabí! Zápas začíná v 18:00.
A na konci náročného týdne nás v pátek čeká duel 6. kola nadstavbové části v Olomouci. A ani tam nás asi nečeká nic jednoduchého. Olomouc v nadstavbě dokázala porazit Sokol Písek i Basketbal Polabí a v našem vzájemném domácím utkání jsme vyhráli jen o 10 bodů. Utkání v Olomouci se hraje od 19:00.


« Všechny články
Get Better Academy

BK LIONS Jindřichův Hradec

Aktuální tabulka: 1. liga


Název týmuGPGWGLP
1. GBA Lions Jindřichův Hradec 23 19 4 42
2. Sokol Písek Sršni 23 18 5 41
3. Basketbal Polabí 23 17 6 40
4. SKB Zlín 23 16 7 39
5. Basketbal Olomouc 23 14 9 37
6. BCM Orli Prostějov 23 13 10 36

Tento víkend


Tento víkend nehrajeme

Generální partner


Generální partner - Město Jindřichův Hradec

Mediální partneři


Mediální partner - Jindřichohradecký deník Mediální partner - Radio Česka Kanada SportMeBavi.cz