Sokol Pražský porážíme 96:65!
25.10.2019

V pátečním utkání 1. ligy mužů jsme čekali, jak náš tým zareaguje na předcházející vysokou prohru s týmem Basketbal Polabí.
V dalším venkovním utkání nás čekal Sokol Pražský, tým, který v domácím prostředí zatím neprohrál. A první čtvrtina byla vyrovnaná, na jejím konci si šli hráči odpočinout za stavu 26:26. Ještě do čtvrté minuty druhé čtvrtiny s námi soupeř držel krok, když jsme v té době vedli o 4 body - 37:33. Pak už však naši hráči začali postupně náskok navyšovat a v poločase svítilo na tabuli skóre 37:54 - a tedy naše vedení o 17 bodů. Ve druhém poločase jsme bodový rozdíl ještě navýšili a výsledkem je vítězství 96:65.
Nejvíce se střelecky dařilo našim americkým oporám, které dohromady zatížily konto soupeře 56 body, když KJ Arrington sám nastřílel 38 bodů!
Ve středu 30.10. jedeme k utkání Českého Poháru do Benešova a hned v pátek nás čeká v jindřichohradecké sportovní hale jihočeské derby proti Sokol Sršni Písek - tradičně od 19:00.

Statistika zápasu:

Střelci domácí:Hauzer 11, Hartig 11, Šop 9, Gavenda 7, Kačer 6, Staniszewski 4, Aulich 4, Randuška 4, Lukniš 3, Plášil 3, Lipold 3
Střelci hosté:Arrington 38, Mc Laughlin 18, Borovka 9, Šoula 9, Noumeros 9, Burda 8, Zuzák 3, Stormark 2