1. liga mužů: Sokol Vyšehrad jsme porazili přesvědčivě 104:51
24.01.2020

Těžko se dá toto utkání hodnotit. Soupeř přijel bez svých dvou nejlepších střelců a do jeho hry se to značně promítlo. Sice s námi v první čtvrtině Vyšehrad držel krok, ale bylo jen otázkou, jak dlouho to bude. První čtvrtinu jsme vyhráli o pouhý jeden bod (17:16), ale od druhé čtvrtiny jsme už převzali otěže utkání pouze do vlastních rukou a začali si budovat bodový náskok. Ten činil v poločase 16 bodů (46:30) a dále narůstal. O vítězi nebylo pochyb a finální skóre se zastavilo na 104:51.
Příští týden v pátek nás čeká poslední kolo základní části a to konkrétně od 19:00 v Plzni. Poté dojde ke sloučení skupin 1. ligy Západ a Východ (více k tomuto přineseme v samostatném článku). V tuto chvíli ještě nevíme termíny dalších domácích utkání, ale samozřejmě vás o nich budeme také informovat.

Statistika zápasu:

Střelci domácí:Zuzák 22, Arrington 19, Borovka 18, Novotný 15, McLaughlin 13, Bartoň 7, Bzonek 6, Šoula 4
Střelci hosté:Mach 22, Vrťátko 12, Večeřa 8, Končický 3, Jovanović 3, Martišek 2, Zajíček 1
Trojky:33/11 : 23/6