1. liga mužů: Lídra skupiny Východ jsme porazili jasně 134:69
07.02.2020

Ten, kdo očekával velmi zajímavý a vyrovnaný duel dvou prvních týmu skupin Západ a Východ po základní části 1. ligy mužů, musel být zklamán. SKB Zlín přijel pouze se šesti hráči a s naším týmem dokázal držet krok jen první čtvrtinu. Ještě pár vteřin před koncem první desetiminutovky jsme vedli o 4 body, poslední slovo si ale vzal Jirka Šoula a úspěšnou střelou z poloviny hřiště upravil výsledek první čtvrtiny na konečných 29:22 pro GBA Lions. A pak už se naplno projevila naše převaha. Soupeře jsme nenechávali moc oddychnout a snažili jsme se hrát stále aktivní a rychlý basketbal. Míč putoval z ruky do ruky a k úspěšným zakončením se dostávali všichni hráči, kteří se na palubovce objevili.
Náš náskok rychle narůstal a v poločase svítilo na tabuli skóre 61:35. A naše převaha pokračovala i ve druhém poločase. Stý bod v utkání jsme dokázali vstřelit ještě ve třetí čtvrtině! Konečné skóre pak vypovídá nejlépe o průběhu celého zápasu - 134:69.

Statistika zápasu:

Střelci domácí:Novotný 30, Arrington 27, Mc Laughlin 20, Zuzák 13, Šoula 12, Bzonek 9, Stegbauer 8, Bartoň 8, Borovka 7
Střelci hosté:Nehoda 19, Kereselidze 15, Hanuš 13, Krutílek 12, Vošlajer 8, Vaňák 2
Trojky:42/22 : 30/9