BCM Orli Prostějov porážíme 116:68!
06.03.2020

V utkání jsme od samého začátku dominovali a už během první čtvrtiny jsme si vytvořili náskok 17 bodů (29:12). Předvedli jsme velmi dobrý a pohledný basketbal, při kterém si míče užili všichni naši hráči. To dokazuje i velmi vysoký počet asistencí, kterého naši hráči v utkání dosáhli - 37!
Náskok jsme 30 minut stále navyšovali a po třech čtvrtinách jsme vedli dokonce již 95:47! Jediné, co by se asi dalo našemu týmu vytknout, je remíza v poslední desetiminutovce. Ta skončila výsledkem 21:21 a celé utkání jsme tedy vyhráli o 48 bodů - 116:68.
Stejný soupeř nás čeká už v úterý 10.3., kdy jedeme do Prostějova k dohrávce 2. kola nadstavby (od 18:00). Další utkání pak odehrajeme hned ve čtvrtek ve Zlíně (od 18:00) a v pátek v Olomouci (od 19:00).

Statistika zápasu:

Střelci domácí:Šoula 22, Lipkins 22, Mc Laughlin 18, Zuzák 16, Borovka 14, Stagbauer 10, Burda 7, Bzonek 5, Stormark 2
Střelci hosté:E. Klepač 18, Sychra 16, Michalčík 12, Svojanovský 9, Havel 6, Vašát 5, A. Klepač 2
Trojky:19/10 : 27/11