1. liga mužů: Utkání v Prostějově se nám absolutně nepovedlo a prohráli jsme 65:73.
10.03.2020

Utkání jsme začali skvěle - ujali jsme se vedení 10:0 a po první čtvrtině jsme vedli 18:12. Ještě 4 a půl minuty pred poločasem jsme vedli o 8 bodů - 28:20, ale pak na nás padla deka.
Do konce poločasu jsme už nedokázali skórovat a Prostějov se po dvaceti minutách hry dostal do vedení 35:28. My jsme nebyli schopní proměňovat ani úplně volné střely včetně situací z pod koše a soupeř toho využil. Svoje vedení si udržoval a sedm minut před koncem čtvrté čtvrtiny vedl dokonce již o 16 bodů (60:44). Náš tým se pak nadechl k závěrečnému pokusu o zvrat a i díky agresívnější obraně se dokázal přiblížit dvakrát k soupeři na rozdíl čtyř bodů. Bohužel, obrat se nám dokonat nepodařilo. Jedním z důvodů naší prohry byla na naše poměry velmi špatná střelba - 33% za 2 body a 26% za 3 body. O další výhru se tak budeme muset poprat ve čtvrtek na palubovce Zlína. Utkání tam začíná v 18:00.

Statistika zápasu:

Střelci domácí:Váňa 19, Sychra 14, Klepač 13, Vašát 10, Jansa 5, Goga 5, Trávníček 4, Havel 2, Michalčík 1
Střelci hosté:Lipkins 19, Mc Laughlin 12, Burda 9, Stegbauer 7, Borovka 5, Stormark 4, Šoula 3, Bzonek 2, Zuzák 2, Ikegwuruka 2
Trojky:21/8 : 19/5