2. Čtvrtina: 24:43

3. Čtvrtina: 53:64

4. Čtvrtina: 66:94

Diváků: 315

Do včerejšího zápasu s Děčínem jsme nastoupili velmi špatně, náš tým měl celý zápas problém skórovat a zejména v druhém poločase jsme propadali i v obraně. Vě třetí čtvrtině jsme dokázali náskok soupeře výrazně snížit, ale Děčín si vedení pohlídal a zápas skončil 66:94.

Torin Dorn předvedl další kvalitní výkon, dal 23 bodů, 8 doskoků, 2 asistence a 3 zisky. Nadále zůstává nejlepším střelcem celé ligy. Diago Quinn byl v jeho prvním zápase kousek od double-double. Získal 10 doskoků a přidal 9 bodů a 1 blok. Marek Welsch zaznamenal 11 bodů a 3 asistence.

V nejbližších dnech se k našemu týmu přidá nový hráč na pozici rozehrávače. Náš další zápas hrajeme 23.10. v Ostravě. Děkujeme všem divákům za projevenou podporu, a také pelhřimovské organizaci za uspořádání včerejšího zápasu.

Naši střelci: Dorn 23, Welsch 11, Quinn 9, Linhart 8, Stegbauer 7, Gregory 5, Novotný 3

Střelci Děčína: Svoboda 20, Nichols 18, Kroutil 16, Prahl 13, Šiška 11, Dodd 8, Žikla 4, Sertič a Mach 2

Rozhodčí: Jan Baloun, Tomáš Linhart, Ivo Melichárek

Komisař: Zdeněk Ringsmuth

We entered the game very slowly and our team had problems scoring for the entire game. In the third quarter we managed to close the point difference gap significantly but our opponent managed to stay in control of the game and our team lost 66:94.

Torin Dorn had another good performance with 23 points, 8 rebounds, 2 assists and 3 steals, he remains the best scorer of the entire league. Diago Quinn almost captured double-double in his first game with our team. He recorded 10 rebounds, 9 points and 1 block. Marek Welsch scored 11 points and 3 assists.

New player on guard position will join our team during the upcoming games. Our next game takes place in Ostrava on 23.10. We want to thank all of our fans for their support and also Pelhřimov organization for organizing yesterday´s game.

Our scorers: Dorn 23, Welsch 11, Quinn 9, Linhart 8, Stegbauer 7, Gregory 5, Novotný 3

Děčín scorers: Svoboda 20, Nichols 18, Kroutil 16, Prahl 13, Šiška 11, Dodd 8, Žikla 4, Sertič and Mach 2