1. Čtvrtina: 26:20

2. Čtvrtina: 55:41

3. Čtvrtina: 71:60

4. Čtvrtina: 86:74

Do dnešního zápasu v Pardubicích jsme nastoupili se dvěma novými posilami Ianem DuBosem, který ještě nedávno hrál za Kolín a Edim Sinadinovičem, který za náš tým již v minulosti hrál.

V první půli nás trápila obrana (obdrželi jsme 55 bodů) a bohužel jsme pustili soupeře až do 19 bodového vedení. V druhé půli se naše obrana velmi zlepšila (obdrželi jsme 31 bodů) a ještě 3 minuty před koncem utkání jsme stáhli pardubické vedení na 6 bodů. Soupeř však v koncovce odskočil a utkání skončilo 86:74 ve prospěch Pardubic.

V tomto zápase jsme měli moc zbytečných ztrát (celkem 17), a také jsme prohráli na doskoku (37:29) a ve statistice bodů z druhých šancí (23:18). Naopak jsme lepé stříleli zpoza tříbodového oblouku (3/20 Pardubice, 10/27 JHR) a měli jsme produktivnější lavičku (28:39).

Náš nový hráč Ian DuBose se prezentoval velmi sympatickým výkonem a stal se naším nejlepším střelcem v tomto zápase (19 bodů, 58% z pole, 5 doskoků a 3 asistence).

Lukáš Stegbauer zaznamenal 17 bodů, 2 doskoky a 2 zisky.

Will Brown přidal 15 bodů a 5 doskoků.

Edi Sinadinovič, který s naším týmem nestihl ani jeden trénink, ukázal velký herní přehled a zaznamenal 8 asistencí.

Iana a Ediho Vám brzy řádně představíme na našem webu a sociálních sítích.

Nyní využijeme každý trénink k zapracování nových posil, které se jeví velmi pozitivně, do našeho systému. Náš další zápas odehrajeme na domácí palubovce v sobotu 15.01. v 18:00 proti Nymburku.

Pozápasové rozhovory a celkové statistiky najdete ZDE

ENGLISH VERSION

We introduced two new additions to our roster in this game in Ian DuBose, who has played for Kolín recently and Edi Sinadinovič, who has already played for our team in the past.

Our defense was torn in our side in the first half (we recieved 55 points) and unfortunately we let our opponent into 19 point lead. In the second half our defense improved (we recieved 31 points) and 3 minutes before the final buzzer our team managed to close the gap to 6 points. Pardubice team was more successful in the end and they won the game 86:74.

Our team commited too many turnovers (17) and we also lost the boards (37:29) and second chance points (23:18). We were shooting threes better (3/20 Pardubice, 10/27 JH) and we had more productive bench (28:39).

Ian DuBose introduced himself with great performance and was the best scorer of our team in this game (19 points, 58% from the field, 5 rebounds and 3 assists).

Lukáš Stegbauer recorded 17 points,2 rebounds and 2 steals.

Will Brown added 15 points and 5 rebounds.

Edi Sinadinovič who hasn´t practice with our team yet demonstrated experience and high basketball IQ and recorded 8 assits.

We will introduce Ian and Edi on our website and socials in the upcoming days in greater detail.

We will use every practice to add Edi and Ian to our system and from their performance it´s clear that they will be very valuable pieces to our puzzle.