1. Čtvrtina: 22:19

2. Čtvrtina: 46:42

3. Čtvrtina: 65:60

4. Čtvrtina: 80:87

V průběhu včerejšího utkání proti Děčínu jsme byli lepším týmem pod dobu tří čtvrtin, které jsme vyhráli 22:19, 46:42 a 65:60. Poslední herní úsek jsme prohráli 15:27 a zápas bohužel skončil 80:87 pro Děčín.

Celkově jsme měli více asistencí, doskoků a stříleli jsme z pole s vyšší úspěšností. Bohužel jsme měli velké množství ztrát, což nás na cestě za vítězstvím velmi brzdilo. Neproměnili jsme dostatek trestných hodů a hlavně jsme nezvládli čtvrtou čtvrtinu.

Bodově nás táhlo trio Torin Dorn, Filip Novotný a Ian DuBose.

Torin Dorn zaznamenal 23 bodů při 50% úspěšnosti z pole, 11 doskoků, 4 asistence a 4 zisky. Jeho celková validita byla 24.

Filip Novotný dal 22 bodů při úspěšsnoti 57% z pole a přidal 3 doskoky. Jeho celková validita byla 22.

Ian DuBose zaznamenal 16 bodů při 43% úspěšnosti z pole, přidal 8 doskoků, 3 asistence a 2 zisky. Jeho celková validita byla 16.

Na celkové statistiky zápasu se můžete podívat ZDE

V sobotu 12.02. nás čeká zápas v Olomouci, který bude extrémně důležitý. Následující středu 16.02. hrajeme na domácí palubovce proti Ostravě.

Julian Beťko (asistent trenéra GBA Fio banka J. Hradec): „Určitě jsme z dnešního výsledku zklamaní. V prvním poločase byla naše hra solidní na obou koncích hřiště. Některé ztráty nás ale v prvním poločase pravděpodobně stály větší náskok. Ve čtvrté čtvrtině jsme nezachytili vstup, prohrávali jsme o šest bodů a to nás dostalo psychicky dolů. V klíčových momentech jsme nedokázali správně zareagovat na obranu pick-and-rollu ze strany soupeře. V závěru jsme mu povolili moc lehkých košů a hlavně čtvrtá čtvrtina, kterou jsme prohráli 15-27, a k tomu naše ztráty rozhodly o výsledku.”

Ian DuBose (rozehrávač GBA Fio banka J. Hradec): „Dnešní zápas byl těžce vydřený. Děčín má dobré hráče, hodně nás napadali, na což jsme agresivně reagovali a prováděli tak náš herní plán. Dnes se nemáme za co stydět.”

Naši střelci: Dorn 23, Novotný 22, DuBose 16, Victor a Brown 6, Stegbauer 3, Borovka a Welsch 2

ENGLISH VERSION

We were a better team for first 3 quarters that we won 22:19, 46:42 and 65:60. We lost the fourth quarter 15:27 and the game unfortunately ended 80:87 for Děčín.

We had more assists, rebounds and we shot the ball with higher percentage. Our turnovers prevented us from going into bigger point lead, we missed some important free throws and that with the fourth quarter cost us this game.

Torin Dorn, Filip Novotný and Ian DuBose were our most noticable players in this game.

Torin Dorn scored 23 points he shot 50% from the field, 11 rebounds, 4 assists and 4 steals. His overall efficiency was 24.

Filip Novotný scored 22 points and he shot 57% from the field and 3 rebounds. His overall efficiency was 22.

Ian DuBose scored 16 points and shot 46% from the field, 8 rebounds, 3 assits and 2 steals. His overall efficiency was 16.