2. Čtvrtina: 34:37

3. Čtvrtina: 55:61

4. Čtvrtina: 69:77

Diváků: 400

V důležitém domácím zápase jsme bohužel domácí palubovku nehájili. Olomoucko se od začátku prezentovalo tvrdou obranou a odhodláním oplatit porážku, kterou jsme jim v únoru uštědřili na jejich domácí palubovce.

První poločas se nesl ve vyrovnaném duchu a ve vedení se střídala obě mužstva. Poločasové skóre 34:37 vyznělo lépe pro hosty. Do druhého poločasu jsme nastoupili ukázkově, za minutu a deset sekund jsme se trhákem 8-0 dostali do vedení 42:37. Následující tři minuty však patřily hostům, v nich se dostali do trháku 45:56, čímž bylo prakticky rozhodnuto o výsledku utkání. Ve zbytku utkání jsme se ještě několikrát dostali na dostřel čtyř či pěti bodů, nicméně utkání se nám již zvrátit nepodařilo a Olomoucko zvítězilo 69:77.

Našimi nejlepšími hráči byli Ian DuBose a Craig Victor.

Ian zaznamenal 21 bodů, 7 doskoků, 7 asistencí, získal na sebe 10 faulů a s validitou 31 byl nejužitečnějším hráčem utkání.

Craig zapsal 16 bodů, 6doskoků a 2 bloky.