2. Čtvrtina: 46:41

3. Čtvrtina: 76:57

4. Čtvrtina: 106:75

Diváků: 300

Zápas, který jsme vyhráli za Torina Dorna, který byl zraněn při posledním utkání v Děčíně, byl skutečná jízda!

Děčín měl lepší nástup do utkání, vedl celou první čtvrtinu, kde se v sedmé minutě dostal na rozdíl 7 bodů. Poslední 3 minuty první čtvrtiny patřily nám, tento herní úsek jsme vyhráli 7:0 a srovnali jsme tak výsledek první kvarty na 17:17.

Od té doby začala naše spanilá jízda, pomyslné otěže utkání jsme vzali pevně do svých rukou a soupeře jsme do vedení jíž nepustili. K rozhodujícímu zlomu utkání došlo ve třetí čtvrtině mezi čtvrtou a šestou minutou, kdy jsme šli do trháku 10:0 a stanovili jsme skóre na 65:47.

Další vývoj jsme si již pohodlně pohlídali, naše celkové vedení jsme zvýšili na konečných 106:75 a odnášíme si tak cenou výhru.

Pochvalu dnes zaslouží každý hráč, který vstoupil na palubovku. Prvně v sezóně se nám podařilo mít sedm dvouciferných střelců v jednom zápase!

Lukáš Stegbauer dnes stihl 18 bodů za necelých 15 odehraných minut. Minul pouze 3 střely z pole a měl vynikající úspěšnost trojek 5/7. Jeho celková validita byla 22.

18 bodů rovněž zaznamenal Filip Novotný při celkové validitě 15.

Naším hráčem s nejvyšší validitou byl Marek Welsch s celkovou validitou 23.

Soupeře jsme dnes předčili ve všech zápasových statistikách kromě doskoků. Celkové statistiky najdete ZDE

Naši střelci: Stegbauer a Novotný 18, Victor a DuBose 14, Crawford 13, Welsch a Sydorov 11, Brown 7