2. Čtvrtina: 37:34

3. Čtvrtina: 57:53

4. Čtvrtina: 81:70

Diváků: 300

Díky dnešnímu vítězství máme stále šanci uniknout baráži. Pokud v příštím kole vyhrajeme na horké palubovce Děčína a Ostrava zvítězí v Olomouci, v posledním kole nadstavby A2 se o 11. příčku tabulky popereme v Jindřichově Hradci s Olomouckem.

První poločas se nesl ve vyrovnaném duchu, oba celky se střídali ve vedení, vycházelo se z pevných obran, a tomu také odpovídalo skóre po konci 2. čtvrtiny 37:34. Ve druhém poločase jsme kontrolovali tempo zápasu, Ostrava se dvakrát dostala na dostřel jednoho bodu, vedení jsme si však pohlídali až do konce a utkání jsme uzavřeli konečným výsledkem 81:70.

Dnes nás táhlo zejména duo Craig Victor a Filip Novotný.

Craig Victor zapsal 23 bodů při úspěšnosti 53% z pole, 9 doskoků a jeho celková validita činila 26.

Filip Novotný zapsal 21 bodů při skvělé úspěšnosti 72% z pole, 4 doskoky a jeho celková validita byla 23.

Ian DuBose zaznamenal velký double-double: 14 bodů, 10 doskoků, 7 asistencí a jeho celková validita byla 26.

Vinicius Da Silva pro nás dnes odehrál velké minuty zejména na obranné polovině.

Celkové statistiky a pozápasové rozhovory najdete ZDE

Příští utkání pro nás opět bude velmi důležité, budeme muset dobýt tvrz Válečníku z Děčína. Poslední zápas nadstavbové skupiny A2 se uskuteční příští sobotu v Jindřichově Hradci proti Olomoucku.