2. Čtvrtina: 18:10

3. Čtvrtina: 27:11

4. Čtvrtina: 22:18

U17| První bod zůstává doma

Hráči U17 si hladce poradili se soupeřem a v neděli vyjíždí do Prahy k druhému zápasu.

Dobrý vstup do utkání, kdy po necelých třech minutách bylo skóre 12:2 a do závěru první části jsme měli i náskok 11 bodů, prakticky rozhodl o celkovém výsledku. V první i druhé čtvrtině jsme soupeře přestříleli vždy o 8 bodů (23:15; 18:10), ve třetí dokonce o 16 (27:11) a do poslední fáze zápasu jsme si nesli náskok 32 bodů (68:36)! Čtvrtá čtvrtina byla bodově nejvíce vyrovnaná (22:18), ale to už našemu soupeři nepomohlo a výsledek 90:54 znamenal jasnou výhru domácích a první bod ve čtvrtfinálové sérii.

V zápase se za domácí prosadili všichni nominovaní hráči! K vidění bylo několik skvělých individuálních výkonů.