10. 11. 2023
Klub
Redakce

GBA LIONS A OTEVŘENÁ OKNA, z.ú. NAVAZUJÍ SPOLUPRÁCI

Tento týden proběhlo příjemné setkání sociálních pracovníků jindřichohradecké neziskovky Otevřená OKNA, z. ú., Bc. Martiny Holické a Mgr. Zdeňka Malého, se zástupci jindřichohradeckého basketbalového klubu GBA Lions, panem Janem Tomancem a Bc. Vendulou Kupkovou. Setkání se uskutečnilo na základě oboustranného zájmu o vzájemnou spolupráci a zajímavé propojení sektorů neziskové organizace a sportovního klubu.

A jak si takovou spolupráci vlastně představujeme? Zjistili jsme, že máme společného víc, než by se mohlo zdát. Např. společné vize, představy o tom, jak se navzájem podpořit a zájem o dlouhodobou, postupně se vyvíjející, klidnou a radostnou spolupráci.

OKNA i jindřichohradecký basket jsou již v našem městě řadu let a cílem propojení těchto dvou světů je zejména chuť vzájemně se podporovat různými způsoby. Budeme hledat cesty, jak si pomáhat. Už nyní máme nastíněno pár nápadů a plánů, co a jak společně podniknout, vymyslet, podpořit. Těšíme se na vzájemnou spolupráci a věříme, že z ní vyplyne postupem času mnoho zajímavého a dobrého a že bude přínosem nejen pro tyto dva světy, ale také pro širší komunitu našeho města.

Web: www.otevrenaokna.cz

Facebook: Otevřená OKNA, z.ú.

Instagram: otevrenaokna

generální partneři

Hlavní partneři