A tým
Redakce

Dramatické vítězství nad Tury ze Svitav

Zápas se Svitavami se od začátku nevyvíjel nejlépe..

V úvodu utkání nám svitavští bodově odskočili, ale do závěru první části jsme dokázali skóre otočit na 19:18. Druhou čtvrtinu jsme ale prohráli poměrem 18:32 a v poločase jsme tak ztráceli na soupeře 13 bodů!

Ve třetím dějství jsme se nadechli k obratu a stáhli ztrátu v jednu chvíli i na 2 body, nicméně soupeř nám pak zase odskočil a do poslední čtvrtiny se šlo se skóre 70:75. Tam jsme opět nezačali nejlépe a ztráceli opět 10 bodů. Ještě 5 minut před koncem jsme prohrávali o 7 bodů..

Až v závěrečné minutě, 48s do konce hrací doby, jsme si díky faulu při střelbě za 3 body a technické chybě soupeře připsali 4 body z trestných hodů a dostali se konečně do vedení 94:93 a utkání jsme pak již dotáhli do vítězného konce!

Věříme, že velmi vypjatý a nakonec úspěšný zápas si v hale všichni naši fanoušci užili. Děkujeme za podporu a budeme se těšit příště. Už za dva týdny, 8.3. opět od 19:00, tentokrát proti Královským sokolům.

Na jejich půdě se představíme už v úterý 27.2. v dohrávce 2.kola.