2. Čtvrtina: 22:20

3. Čtvrtina: 14:22

4. Čtvrtina: 19:22

Junioři bez Final Four

Třetí rozhodující utkání čtvrtfinále play-off extraligy Juniorů zvládl lépe soupeř.

Zápas třetího čtvrtfinále play-off jsme lépe zahájili my, první čtvrtinu jsme však nakonec vyhráli pouze o 2 body (14:12). V druhém dějství se hosté rychle ujali vedení, ale závěr prvního poločasu jsme nakonec stihli překlopit na svou stranu (36:32). Vstup do třetí čtvrtiny jsme opět nezvládli dobře (0:7 po dvou odehraných minutách), celá třetí část byla o přetahování se o vedení, kdy v polovině jsme měli navrch my (49:44), závěr ale opět měli ve svých rukách hráči USK (50:54). V poslední části už jsme se, i přes například 13 bodů Tomáše Valentínyho, dokázali pouze přiblížit, ale další otočení skóre už hosté nedovolili. Konečný výsledek 69:76 znamená postup do Final Four pro USK Praha.

Ve čtvrtfinále juniorské extraligy došlo celkově k velmi kuriózní situaci, jelikož žádný z týmů na 1. - 4. místě nedokázal svou sérii ovládnout a Final Four se tak odehraje na půdě 5. týmu tabulky..

Nejlepším střelcem Lions byl Tomáš Valentíny, který se vrátil po zranění. Za USK byli nejaktivnější Mikuláš Kramosil a Matyáš Ježek.