C1, 1. liga, 9. 2. 2024

GBA LIONS Jindřichův Hradec

104:50

vs

vs

BK Opava B


Andrej Červenka o výhře nad Opavou


Jednoznačné domácí vítězství v zápase proti BK Opava B komentuje trenér A týmu.

"V úvodním utkání nadstavbové části se nám podařilo porazit Opavu.

S výsledkem jsme určitě spokojeni, ale ještě víc s tou předvedenou hrou. Byl to hodně kolektivní výkon, kde se ale samozřejmě prosazovali naší lídři a individuality. Ale co mě víc těší je ten způsob, jakým jsme vítězství dosáhli, to znamená kvalitní obranou a tou naší přechodovou hrou, kdy se nám dařilo získávat otevřené střelecké pozice. A i když zejména v té 2. čtvrtině jsme se na chviličku zadrhli, druhý poločas z naší strany splňoval ty standardy, které si nastavujeme a které máme.

Podařilo se nám zapracovat do sestavy nového hráče, Honzíka Mičku, který k nám přišel z Ostravy. A poprvé se doma představil navrátilec Martin Kheil, který kvůli zranění vynechal půlku sezóny, ale postupně se začíná do toho dostávat a určitě bude pro náš tým prospěšný směrem k nadstavbové části a playoff, aby se nám dařilo splňovat ty cíle, které jsme si nastavili.

K nejbližšímu utkání cestujeme v neděli 18. na palubovku jednoho z favoritů a aspirantů na vítězství celé soutěže a tím je Hradec Králové. Určitě budeme chtít pokračovat v tom nastaveném trendu zlepšujících se výkonů a potvrdit dosavadní 1. místo v tabulce."


Sestřih nejlepších akcí Lions můžete sledovat na našem YouTube

- verze pohledem tvcom kamery

- verze z hrací plochygenerální partneři

Hlavní partneři