1. Čtvrtina: 21:17

2. Čtvrtina: 24:16

3. Čtvrtina: 21:24

4. Čtvrtina: 24:12

Do zápasu jsme nastoupili v sestavě Borovka, Linhart, Oupoh, Novotný a Stegbauer. Hosté měli na hřišti tuto pětici hráčů: Aušprunk, David, Honomichl, Jirák a Lejsek. Úvodní rozskok a první koš vsítili Plzeňští. Na naší straně otevřel skóre trojkou Štegy. Po většinu první čtvrtiny si hosté drželi jedno až čtyřbodové vedení. Domácí hráči se dostali do vedení až minutu a 45 vteřin před koncem po koši Mobiho. Nakonec jsme první čtvrtinu vyhráli o 4 body díky trojce Jocyse v závěru. První polovina druhé čtvrtiny se nesla v podobném duchu jako závěr té první a Lions si udržovali náskok několika málo bodů. Ovšem v závěrečných čtyřech minutách prvního poločasu Lions zpevnili obranu a několikrát za sebou nedovolili soupeři skórovat. Sami se dokázali prosadit a šli do šaten za dvanáctibodového vedení.

Druhý poločas otevřel trojkou Filip Novotný. V obraně Lions navázali na konec druhé čtvrtiny a Plzni nedovolovali lehce skórovat, jako tomu bylo na začátku zápasu. Naše vedení se po úvodních čtyřech minutách druhého poločasu dostalo až na 20 bodů. Ovšem, jako v minulém utkání s USK, naši hráči podlehli dojmu, že je již zápas rozhodnut, s čímž podobně jako USK nesouhlasila Plzeň. Díky laxnosti našich hráčů v obraně a nemohoucnosti v útoku se Lokomotiva přiblížila minutu před koncem třetí čtvrtiny na pouhé 4 body. Lions nakonec šli do závěrečné čtvrtiny uklidněni, díky proměněné trojce Jocyse a ziskem s následným lehkým zakončením pro Štegyho. Skóre tak bylo 66:57 pro domácí. Toto vedení navýšili Lions na dvanáct bodů hned na začátku závěrečné čtvrtiny. Po celou čtvrtinu kontrolovali tempo zápasu, navyšovali skóre a poslední čtvrtinu vyhráli 24:12. Naše hráče opět podržela střelba za 3 body a dokázali proměnit sedmnáct trojek ze čtyřiceti pokusů. Dalším potěšujícím faktem je hned pět dvojciferných střelců na naší straně. Moc Vám děkujeme za přízeň a doufáme, že se na Vás můžeme těšit na dalším domácím zápase, což je jihočeském derby proti Sršňům z Písku. Zápas již klasicky startuje 25.11. v 19:00 ve sportovní hale.