4. kolo, 1. liga, 8. 10. 2023

GBA LIONS Jindřichův Hradec

93:73

vs

vs

BK Lokomotiva Plzeň


Výhra proti Plzni!


Ve 4. kole jsme na domácí palubovce porazili tým BK Lokomotiva Plzeň. Utkání hodnotí trenér A týmu Andrej Červenka.

V dnešním zápase k nám přijela Plzeň a dopředu jsme věděli, že nás čeká náročné utkání. Je to družstvo, které dokáže být fyzické a to je něco, co nám dlouhodobě, vzhledem k tomu jak mladý máme tým, dělá největší problém.

Můžeme být spokojeni s vítězstvím, ale opět se nám podařilo hrát to, co jsme chtěli, jenom 30 minut. Do první čtvrtiny jsme nastoupili nekoncentrovaně v obraně. Nicméně útočně děláme skvělá rozhodnutí, myslím, že na ten basket se dá dívat. Jen nám trošku chybí "zabijácký instinkt". V momentě, kdy jsme plus 20, hrát trochu chytřeji - místo abychom vystřelili 5 nebo 6 trojek po sobě, které nám nepadnou, tak se spíše rozhodnout dojít si do koše pro lehké dva body. Ale na útočné polovině můžeme být spokojeni.

Po slabší úvodní čtvrtině jsme v obraně začali působit kompaktněji, každý jeden hráč si splnil svoji práci.Jako tým jsme také solidně doskakovali.

Co se týče individuali, hráči na sobě pracují, postupně se zlepšují, je to i v zápasech vidět. Dnes jsme do rotace zapojili nově příchozího Ondru Plášila, myslím, že svůj čas dobře využil a v utkání si splnil svoje. S individuálním přístupem i výkonem všech hráčů můžeme být spokojeni.


generální partneři

Hlavní partneři