9. kolo, 1. liga, 12. 11. 2023

GBA LIONS Jindřichův Hradec

82:69

vs

vs

Slavoj BK Litoměřice

1. Čtvrtina: 18:21

2. Čtvrtina: 19:16

3. Čtvrtina: 18:19

4. Čtvrtina: 27:13


Důležitá výhra s Litoměřicemi


Velmi vyrovnaný zápas se Slavoj BK Litoměřice jsme urvali až ve čtvrté čtvrtině. Andrej Červenka přidává k zápasu svůj komentář.

"Pro nás důležité vítězství. Do zápasu jsme šli s tím, že se musíme vyrovnat s fyzickou hrou soupeře. Když se podíváme na skóre, tak v poločase se může zdát, že se nám to možná dařilo, ale všechny body přišly ze šestek a vymezeného území a nedělali jsme úplně skvělou práci, hlavně co se týče fyzičnosti a toho porvat se o postavení tak, jak bychom si představovali.

Třetí čtvrtina se vezla ve stejném stylu, nás opravdu trápilo zakončení, nedařilo se nám, i když ty střelecké pozice, co jsme měli, byly opravdu dobré. Co je horší, trápili jsme se pod košem, když v průběhu těch tří čtvrtin jsme toho hodně zahodili, jak kdybychom se někdy sami lekli toho, jak jsme se tam ocitli. Každopádně, je třeba dát hráčům kredit, že i v utkání, kdy se nám 30 minut nedařilo, to bylo pořád vyrovnané a těsné a stále jsme věděli a věřili, že pokud budeme hrát naši hru, jsme schopni střelecké trápení prolomit.

V poslední čtvrtině se nám to povedlo, byli jsme úspěšní z trojkových pokusů. To vypovídá za vše. Hráči si to utkání odmakali, zasloužili si to. Po velmi solidním a bojovném týmovém výkonu si nakonec připisujeme vítězství."


generální partneři

Hlavní partneři