15. kolo, 1. liga, 5. 1. 2024

BA LYNX Liberec

85:81

vs

vs

GBA LIONS Jindřichův Hradec

1. Čtvrtina: 27:18

2. Čtvrtina: 12:22

3. Čtvrtina: 26:25

4. Čtvrtina: 20:16


Hodnocení prohry v Liberci


V Liberci jsme v prvním zápase roku prohráli. Komentář přidává trenér Andrej Červenka.

"Do prvního utkání po vánoční pauze jsme šli s mnohými změnami v sestavě, chyběli nám tři hráči základní rotace z různých zdravotních důvodů a my jsme se tak rozhodli dát v tom utkání prostor mladším hráčům. Určitě jsme cestovali do Liberce s cílem zvítězit a potvrdit naši "pozici favorita".

Myslím si, že jsme i přes prohru odehráli kvalitní utkání.

Na konci třetí čtvrtiny se nám nepodařilo ukázat takový ten zabijácký instinkt, kdy jsme vedení o šest bodů nedokázali nějakým způsobem navyšovat a místo toho našimi zejména individuálními chybami jsme o něj přišli. Čtvrtinou čtvrtinu to byla taková přetahovaná a znovu, vítězství jsme si nechali vzít našimi chybami.

Kredit soupeři, který odehrál dobré utkání, navíc na konci dával těžké střely. V zápase, který byl určitě hratelný, jsme, bohužel, v závěru tahali za kratší konec.

Určitě je potěšující výkon našich mladých hráčů, či už to byl Mára Zvolánek, který své minuty na hřišti využil skvěle, nebo znovu Míša Grill, který byl hodně platným členem.

Jdeme v soutěži dál. Nás nejblíže čeká domácí utkání a Sokol Pražský. Určitě bych rád pozval diváky, v tomto utkání máme soupeři co oplácet. A doufejme, že se nám do sestavy vrátí někteří klíčoví hráči a my se budeme snažit najít tu formu, která nás doprovázela posledními utkáními roku 2023."generální partneři

Hlavní partneři