vs

vs

SP Basket

V prvním domácím zápase jsme přehráli SP Basket

Lions se ve 2. kole nové sezóny představili na domácí palubovce proti týmu SP Basket. Výhru 105:66 okomentoval Andrej Červenka, trenér A týmu.

"Vítězství o téměř 40 bodů naznačuje, že jsme podali solidní týmový výkon. Samozřejmě se ale můžeme a máme kam posouvat. Na obranné půli jsme hlavně v prvním poločase nedělali takovou práci, jakou bychom chtěli. Ve třetí čtvrtině jsme se zlepšili, ale na konci utkání jsme opět trochu polevili a dovolili jsme soupeři docela dost útočných doskoků. Toto by se nám nemělo stávat. Na druhé, útočné, polovině jsme se velmi dobře pohybovali s míčem, hledali jsme střelce. S tempem, kterým jsme hráli, jsme byli spokojeni.

Stále máme ale na čem pracovat. Čeká nás "rychlý" týden, v pátek cestujeme na Folimanku, na USK, kde se chceme předvést znovu zlepšeným výkonem."