vs

USK Praha

U19 | Na úvod play-off výhra

Junioři svůj úvodní zápas čtvrtfinále play-off zvládli.

Domácí první čtvrtfinále proti USK Praha bylo vyrovnané až do závěrečné čtvrtiny. Potom, co naši hráči dovolili soupeři zvítězit v první čtvrtině (16:21) a v polovině druhé části prohrávali již o 12 bodů (18:30), dokázali ještě do poločasu zabrat a v druhé čtvrtině zvítězit 20:17. V poločase byl rozdíl pouze dvoubodový se skóre 36:38.

V třetí části se týmy přetahovaly o vedení a do posledního dějství se šlo se skóre 58:58. V něm jsme soupeři dovolili pouze 9 bodů a našich 16 rozhodlo o konečném výsledku 74:67 a vedení 1:0 ve čtvrtfinálové sérii.

Za domácí se prosadil nejvíce Jordan Oupoh, Marek Zvolánek a Junior Kemm. Z týmu USK to byli Mikuláš Kramosil, Lukáš Dejmek a Matyáš Ježek.