2. Čtvrtina: 18:11

3. Čtvrtina: 12:8

4. Čtvrtina: 11:20

U19 | čtvrtfinále jde do 3. zápasu

Druhý zápas čtvrtfinále play-off extraligy Juniorů na palubovce našeho soupeře USK Praha zvládli lépe domácí hráči a o postupujícím tedy rozhodně až třetí utkání.

Po našem výborném vstupu do utkání, kdy jsme v polovině první čtvrtiny odskočili na rozdíl 10 bodů (6:16), převzali otěže domácí a ještě do konce úvodní části dokázali otočit skóre na 19:17. Do poločasu jsme navíc skórovali pouze za 11 bodů a náskok domácích se zvýšil na 9 bodů (37:28).

Třetí dějství bylo na body chudé celkově, z naší strany ale ještě méně povedené (12:8), a USK navýšilo náskok na 13 bodů (49:36). V poslední čtvrtině jsme se nadechli k obratu a přestříleli soupeře 11:20, na vítězství už to ale nestačilo a celkové skóre 60:56 znamená vyrovnaný stav série a třetí zápas v Jindřichově Hradci.

Za domácí se prosadil nejvíce Matyáš Ježek, David Látal a Adam Kolář. Z našich Lions to byli Marek Zvolánek, Jordan Oupoh a Toms Linis.